Ana Sayfa
İletişim Bilgileri

Taahhüt, proje, mühendislik hizmetleri

Vefa Elektrik Hakkında

1995 Yılında 2 ortakla kurduğumuz şirketimizi 1995-2004 yılları arasında Türk Telekom, Belediye ve Tedaş’ın bilimun Müdürlüklerinde taahhüt işi yapmış olup 2004 yılında yönetim kurulunda yaptığı değişiklik ile aile şirketi olarak faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Çeşitli alanlarda tüm elektrik işlerinde tecrübemiz ve kalitemiz ile ön plana çıkmaktayız.

Malatya ve Adana başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik taahhüt, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. Kaliteyi ilke edinerek kurulan ve aynı felsefe ile gelişen sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, sanayimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilmek için, taahhüt, proje, mühendislik hizmetleri sunmak amacı ile VEFA İNŞ. ELK. TAAHH. NAK. TURZ. İHR. İTH. TİC. LTD. ŞTİ. olarak kurulmuştur.

Kurulduğu yıllarda yurt içinde projelere başarılı imzalar atan bu nedenle iş yaptığı Kurumların güvenini ve beğenisini kazanan firmamız taahhüt konularında tercih edilir firma olmuştur. AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montajları, Her türlü elektrik panoları montajı, Malzeme temini ve komple saha montajları, Elektrik enstrüman montaj işleri, Genel elektrik ve enstalasyon işleri, Aydınlatma tesisleri VEFA İNŞ. ELK. TAAHH. NAK. TURZ. İHR. İTH. TİC. LTD. ŞTİ. iyi olmayı hedefleyen, alanında ekonomik, hızlı, güvenilir, dürüst, zamanında çözümler sunan bir firma olmak için çalışmaktadır.

Bu hedefimize ulaşabilmek için firmamız; yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden yapısı ile insan kaynaklarına, araç gereç ve ekipmanına yatırım yaparak konusunda söz sahibi güçlü teknik ve idari kadrosu ile firma sürecini tamamlamış, eğitimli personeli sayesinde kaliteli hizmet sunan saygın bir firma olmayı ilke edinmiştir.

 

Yorum yazabilirsiniz.